Fittingo Sağlıklı Yaşam Platformu

Uzun bir çalışmanın ürünü olan Fittingo ürünümüz için henüz hiçbir reklam yada tanıtım faaliyetine girişmedik. Fittingo blogumuz için editör arkadaşların uzun süreli çalışmaları sonucu güzel blog yazıları hazırlandı, özelliklede ilk yazı için üzerinde baya bir çalışıldı, ancak bunların yayınlanması için sistemi tam anlamıyla açmak düşüncesindeydik.
Aşağıdada belirttiğimiz üzere beta test sürecindeyiz diye ne blog ne sosyal medyada hiçbir açıklama girmedik. Ancak sistemizi uzun süredir kullanan bir blog yazarı arkadaşın, fittingo deneyimi ile ilgili yazısı bir anda blogumuz hakkındaki bütün fikrimizi değiştirdi.

Devamı..
8-9 mart obezite sempozyumu

Öncelikle 8 – 9 mart tarihlerinde Harbiye Askeri müzesinde gerçekleştirilen “Obezite Sempozyumu ve Obezite ile Savaş Platformu” konulu sempozyumu organize eden Türkiye Obezite Araştırma Derneği ve Türk Diyabet ve Obezite Vakfı’na teşekkür ederiz. Gerçekten çok bilgilendirici ve güzel bir çalışmaydı.
Sempozyum tüm konuşmaların ortak bir ana konusu olduğunu söylemeliyim Çocukluk Obezitesi. Çocuklarda Obezitenin nedenleri, fizyolojik ve psikolojik etkileri, gelecekte ortaya çıkacak riskler tüm hatları ile değerlendirilmiş.

Devamı..